صفحه اصلی
کسب مقام اول در رشته حفظ کل قرآن کریم توسط آقای محمد حسین بهزادفر
  • 27619 بازدید

محمد حسین بهزاد فر دانشجوی رشته حقوق مالکیت فکری دانشگاه شهید بهشتی، موفق به کسب مقام اول رشته حفظ کل قرآن کریم در سی و هفتمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهی شد.

معاونت فرهنگی و اجتماعی کسب این افتخار بزرگ را به ایشان و جامعه دانشگاه شهید بهشتی تبریک عرض می نماییم و موفقیت روز افزون ایشان را در ظل توجهات حضرت حق خواستاریم.

 

محمدحسین بهزادفر، متولد بهمن‌ماه سال ۱۳۷۹ دانشجوی مقطع کارشناسی‌ارشد رشته حقوق مالکیت فکری در دانشگاه شهید بهشتی تهران است.

مهم‌ترین رتبه‌ای که این حافظ کل قرآن به دست آورده است، رتبه سوم مسابقات بین‌المللی قرآن کشور امارات در بخش احسن‌الاصوات است و تاکنون بالاترین رتبه یک ایرانی در این مسابقات بوده است.

او همچنین در سال ۱۳۹۸ در مسابقات بین‌المللی قرآن کشور الجزایر رتبه چهارم را به دست آورد. کسب رتبه سوم مسابقات قرآن کشور بنگلادش از دیگر رتبه‌های او در رویدادهای بین‌المللی است.

بهزادفر در سال ۹۳ در مقطع شکوفه‌ها در رشته حفظ کل رتبه اول کشور را به دست آورد و یک سال بعد همین رتبه را در رشته ترتیل تکرار کرد. او سه بار هم در جشنواره قرآنی وزارت علوم رتبه اول را به دست آورده است.

محمدحسین بهزادفر، مدرک درجه سه حفظ تخصصی قرآن را که سال ۹۲ و زمانی که در پایه دوم راهنمایی بود به دست آورده و امسال نیز در آزمون کتبی کسب مدرک درجه دو شرکت کرده است.

افزودن نظرات